Moderní obočí

Moderní obočí

Co si myslíte o módě? Samozřejmě, že mnoho lidí si myslí, že móda se jenom točí dokola. Abych pravdu řekla, tak jsem si už také kolikrát vážně všimla, že móda se vlastně točí dokola a že se stále vrací. V poslední době se zase rozmohl takový trend, že se už začíná nosit zase tenké obočí. Já vím, že je to móda, ale zase na druhou stranu já opravdu přemýšlím a nejde mi dohromady, jak se dnešní mladé dámy anebo dívky zbaví toho hustého obočí. Vy si možná říkáte, že husté obočí se dá normálně vytrhat a bude z toho tenké moderní obočí, které se nosí nyní. Tohle je pravda, ale já mám na mysli takové to obočí, které si ženy nechaly vytetovat natrvalo.

Máte rádi husté obočí?

Aby ho nemusely malovat anebo se o to starat. Tohle je potom takový veliký problém. Je logické, že z tenkého obočí si uděláte opravdu rychle husté obočí. A to buď tužkou na obočí anebo si to můžete nechat vytetovat anebo udělat takovou balayage obočí, kdy to vypadá opravdu velice přirozeně. Nebo takové vláskování, což bylo v módě před dvěma lety a také loni ještě to bylo v módě. Proto jsem si dneska řekla, jestli jde vůbec odstranit to obočí, které si někdo nechal vytetovat. Protože moje kamarádka si nechala asi před šesti lety vytetovat opravdu tak husté a černé obočí, že je to spíše jako lihovým fixem.

A co světlé obočí?

Ona tam nemá vytetované ty čárky, jako například ty chloupky obočí a má to celé vykreslené. Představte si, kdybyste třeba nakreslit trojúhelník a úplně ho celý vybarvili černou fixou. Tak ona takhle přesně má udělané to své obočí. Takže já si myslím, že kdyby moje kamarádka chtěla jít opravdu s módou, že by musela opravdu si nechat přetetovat své obočí a musela by si dát nějakou tělovou barvu, aby to nešlo tak vidět. Také by mě zajímalo, jestli pod tím tetováním vůbec roste obočí, nebo jestli si ho holí anebo jestli to má nějak udělané tak, že by ji vůbec nerostlo. Nicméně ale beru v potaz, že móda se mění a že třeba zase za pět let bude v módě opravdu to husté obočí, kterému se říkalo Brežněv. 

About Chronicle

All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined an chunks as necessary, making this the first true generator on the Internet. All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined Lorem Ipsum as their default model text, and a search for web sites.