Pronájem mikrobusu pro dovolenou není nic neobvyklého

Pronájem mikrobusu pro dovolenou není nic neobvyklého


Mikrobusy slouží již řadu let pro přepravu osob například v rámci prohlídkových okruhů města, anebo pro převoz pasažérů letecké přepravy, jestliže je například letiště dočasně uzavřené. Mikrobusy přepravovaly na přelomu milénia cestující z košického letiště do Popradu a již na počátku devadesátých let jste je mohli vídat v Praze, v rámci okružních jízd pro zahraniční klientelu.

jízda s mikrobusem

Zájem o tato vozidla vzrostl a dnes je možné využít půjčovnu mikrobusů v Praze zcela běžně pro jakékoli vhodné soukromé účely. Jedním z nich se může stát i jízda na dovolenou ve spřáteleném kolektivu vodáků nebo cyklistů. Vodáci za mikrobus zapřáhnou přívěs pro přepravu lodí a zavazadel a cyklisté tímto způsobem snadno přepraví jízdní kola na místo určení, aniž by byli závislí na půjčovnách sportovního vybavení. Přece jen je vlastní přeprava výhodnější zejména proto, že lze pružně měnit trasu podle svého uvážení, nálady a také počasí, a po organizační stránce je to velmi jednoduché – stačí se domluvit na místě a během několika minut již nakládáte do auta a chystáte se k odjezdu.

cestovní kufr

Cestování s mikrobusem může probíhat i jako hvězdicový zájezd. Pokud trasu naplánujete tak, aby již samotná jízda byla sama o sobě dostatečně atraktivní, nebudete se tu nudit ani minutu. Jen vědět, kam se vydat, aby to skutečně stálo za to.

Doporučit bychom vám mohli cestu podél Vltavy, od Soumarského mostu přes Lenoru, Novou Pec, Horní Planou, Frymburk, Lipno, Loučovice až k Vyššímu Brodu, Rožmberku nad Vltavou, s cílem v Českém Krumlově, anebo ve Zlaté Koruně či pod zříceninou hradu Dívčí Kámen. Zajímavé putování prožijete i podél řek Lužnice, Sázavy nebo Berounky, říční koryta jsou totiž pozůstalostí na mnoha místech nedotčené krajiny, v chráněných krajinných oblastech, a jsou tu zajímavá zákoutí, vyhlídky i místa pro táboření.

About Chronicle

All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined an chunks as necessary, making this the first true generator on the Internet. All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined Lorem Ipsum as their default model text, and a search for web sites.