Stěhujete se?

Stěhujete se?


Nová práce v jiném městě je nejčastějším důvodem stěhování. Dalším častým důvodem jsou rodinné okolnosti, nejčastěji narození potomků. Stávající bydlení už nedostačuje a nebo se vám nechce dojíždět? Bude vás čekat hledání nového bydliště, které bude vyhovovat vašim nárokům a představám. Ať už se budete stěhovat do platného nebo do nájmu, budete potřebovat nejen spoustu času a trpělivosti, ale také spoustu obalového materiálu.

věci krabice

Kde vzít obaly?
Aby se vám nerozbily sošky po babičce a celé vybavení kuchyně, je potřeba mnoho věcí velmi pečlivě zabalit. K tomu nejlépe slouží bublinková folie a speciální stěhovací folie, díky které se věci nerozbijí. Je potřeba být při manipulaci s věcmi opatrní, protože starší jeden nešikovný pohyb a neštěstí je na světě. K zabalení věcí je také potřeba mít dostatek pevných pytlů a krabic. Někdy může být problém sehnat obaly na všechno co musíte přestěhovat. Pokud si zvolíte stěhování s naší firmou, všechno vám zabalíme do našich obalů. Pověstné krabice od banánů toto dnes supermarkety už moc dávat lidem nechtějí.

Čeká vás stěhování v Nymburku? Obraťte se na nás. Dokážeme přestěhovat cokoliv. Stěhujeme nejen běžné domácnosti, ale i nadměrné náklady nebo firmy. To ale samozřejmě není všechno. Co bychom byli za stěhováky, kdybychom nepomohli s úklidem? Po vystěhování nábytku a všech osobních věcí je potřeba stávající bydliště uklidit. I při stěhování se nadělá nepořádek, a my ho bez problému uklidíme. Protože úklid po stěhování je vizitka každé stěhovací firmy.

stěhovací firma

Kolik to stojí?
Nabízíme stěhování menší dodávkou, větší dodávkou a nákladním autem. Cena se pohybuje od 900 Kč za hodinu, a je potřeba k ní přičíst DPH. Stěhovací služby nejsou zrovna levné, protože je potřeba zaplatit nejen práci, ale i náklady za auto. Přesto se snažíme ceny držet při zemi.

About Chronicle

All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined an chunks as necessary, making this the first true generator on the Internet. All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined Lorem Ipsum as their default model text, and a search for web sites.