Krásná svatba

Krásná svatba


Chtěla bych vám popsat jeden případ mé kamarádky. Opravdu vám tohle musím říct, protože je to takové neuvěřitelné, ale také musím zase na druhou stranu konstatovat, že tohle stejné jsem také říkala své kamarádce, aby se do ničeho nepouštěla po hlavě, protože to potom také špatně dopadá. Moje kamarádka si našla partnera. Byli spolu asi dva nebo maximálně tři měsíce a on ji požádal o ruku. Řekla jsem si, že je to docela brzo, takže jsem tohle řekla také své kamarádce.

Květiny pro nevěstu.

Její reakce byla docela taková velice zvláštní, že až mě zarazila. Moje kamarádka mi řekla, že jí svatbu nepřejí, protože jsem dva roky už sama a že jí jenom závidím, že jí takto po krátké době její partner požádal o ruku. Přiznám se, že tohle vůbec nebyla pravda a že jsem jí nezáviděla, protože já osobně jsem o svatbu nikdy nestála a už vůbec ne takhle po krátké době. Podle mě je důležité, aby se dva partneři poznali třeba klidně i dva nebo i více let, a ne, aby se po dvou či třech měsících ihned žádali o ruku. Moje kamarádka ihned začala chystat svatební oznámení , které měla opravdu hodně kvalitní.

Svatební květiny.

A svatební oznámení, měla z těchto webových stránek goldpress.cz, které jsou velice populární a mají samé kladné recenze. Sice je to pěkné, protože svatební oznámení opravdu bylo nádherné, ale víte, jak to dopadlo? Žádná svatba nebyla. Asi dva dny před svatbou se moje kamarádka dozvěděla, že její nastávající je opravdu hodně zadlužený snad na milion korun, takže potom jí došlo, proč si ji asi tak rychle chtěl vzít. Kamarádka z toho byla úplně v šoku, protože už měla úplně všechno do detailu naplánované a hotové. A dokonce měla tak nádherné svatební šaty, za které dala šedesát tisíc korun, že málem z toho omdlela. Takže svatební oznámení bylo opravdu na nic, i když bylo opravdu nádherné. Přesně takové svatební oznámení bych si přála i já, kdybych se náhodou někdy v budoucnu vdávala. Takže si dejte pozor na nějaké rychlosňastky, které nemusí vždy dopadnout dobře.

About Chronicle

All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined an chunks as necessary, making this the first true generator on the Internet. All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined Lorem Ipsum as their default model text, and a search for web sites.