Category Archives: Výrobky

Co jsou elektronabíječky a k čemu nám slouží?


V minulosti jsme všichni používali automobily, které se vyráběly. A že se jich vyrobily opravdu miliony. I tolik automobilek byly závislých na obrovských ziscích, které jim výroba automobilů přinášela. A my jsme si mohli být jistí, že jsme dostali přesně to, po čem jsme toužili. Automobily se spalovacím motorem, které ale postupem času začaly znečišťovat naše okolí a způsobovat doslova zamořením jedovatými emisemi, které zaplavily náš svět. A tak byla a je nutná změna, která musí nevyhnutelně přijít. A to se právě schválilo v Evropské unii a rok, kdy to má právě přijít je rok 2035. A od tohoto roku je zakázána výroba automobilů se spalovacím motorem a takové vozy se nebudou moci ani prodávat. A budete se to týkat i vozů, které jsou vedeny jako hybrid anebo i plug in hybrid. Takže bude možné si koupit jen čistě elektromobil. A k tomu budete jistě potřebovat i elektronabíječky, které budou sloužit k nabíjení. A u toho se řeší mnoho debat.

elektronabíjení

Co jsou elektronabíječky joyce-energie.cz? a jak dlouho bude elektro nabíjení trvat a kolik kilometrů se bude dát ujet na jedno nabití. A tak je vhodné, aby bylo co nejvíce elektro nabíjecích stanic co nejblíže. A aby je mohlo použít co nejvíce automobilů najednou. V současnosti jsou dvě druhy nabíjecích stanic. A ty první jsou do 22kW, které jsou na střídavý proud. A pak ta druhá nad 22kW a ty jsou na stejnosměrný proud. Ale nemyslete si, že si koupíte elektromobil a budete ho moci nabíjet, kde budete chtít. Protože pro každý elektromobil je jiný druh nabíjení a také korektoru, který budete muset použít.

tesla nabíjení

Například modely od Tesly jsou vybaveny jednou standartní nabíječkou, která je pro všechny modely stejná. Například jsou tří fázové nabíječky a ty mají, ale omezení v nabíjení. A mnohem rychleji vám například dobije váš automobil nabíječka, která má alespoň 22kW. Je důležité se vždy informovat o tom, jaký typ budete přesně potřebovat a kde se dá rychle a efektivně nabít. Akumulátory, které jsou ve vozech umístěny jsou navrženy tak, že vydrží až dokonce 12 let a jsou schopné vydržet až 1200 nebo i 1500 cyklů nabití. A náhradní elektrobaterie se liší svojí cenou. Závisí to zejména tom, kolik budete potřebovat, aby vaše nová baterie vytvořila elektrické energie. Ale běžně se ta úplně nejzákladnější pohybuje okolo 3000 až 6000 korun českých, ale cena se uvádí za jednu kilowat hodinu.

Lepší pozdě než nikdy


Zdraví naší planety je v ohrožení. Všichni to víme. Stačí vyhlédnout ven z okna, zajít na procházku nebo zjistit teplotu na teploměru. Planeta se mění, my však na ní zůstáváme závislí, což pro nás začíná být ohrožující. Zavalili jsme Zemi odpadky, přelidnili ji, vyvraždili mnoho druhů zvířat, změnili charakter krajiny a nyní se blížíme i k finálnímu vytěžení neobnovitelných zdrojů energie. Co budeme dělat, až nebude kde brát uhlí, ropu nebo zemní plyn? Jakou formu paliva budeme potom využívat? Dřevo? Ani to pro nás nemůže být spásou kvůli pomalému dorůstání stromů a velkým emisím.

Využití solárních panelů

Proto lidé přišli s nápadem na využití přírodních sil, u kterých vyčerpání nehrozí – těmito silami jsou vítr, voda, slunce a biomasa. Vodní ani větrnou elektrárnu si doma pravděpodobně nezřídíte. Stejně tak získávání tepla z biomasy je pro běžný rodinný dům v základě nerealizovatelné. Avšak slunce, to je přístupné pro nás všechny. A jeho využití též. Solární panely jsou nenápadné, dobře umístitelné, i pro normální smrtelníky relativně dostupné a energie se díky nim získává snadno a dá se dobře využít. Protože stát začíná zastávat politiku proekologickou, je v jeho zájmu i podpora alternativních zdrojů energie v domácnostech.

Pro každou rodinu

Z tohoto důvodu byly Ministerstvem životního prostředí ČR zavedeny na solární panely dotace, které mohou pomoci v jejich pořízení i lidem s ne příliš velkou finanční rezervou. O dotace můžete zažádat jako fyzická, ale též i jako právnická osoba. Podporu v řádech desítek tisíc pak využijete při pořizování a následné instalaci fotovoltaického zařízení na nově vzniklé i dříve postavené budovy. Solární panely mají jako všechno i své kontroverzní stránky a je důležité si udělat komplexní obrázek o této problematice, abyste se mohli s čistým svědomím a podle svých zásad a požadavků rozhodnout. Pokud se pro ně ale rozhodnete, je příspěvek od státu velkou pomocí, kterou stojí za to využít.

Spolehlivá ochrana během vaší menstruace


Menstruací si prochází téměř každá žena několik desítek let svého života. A snad žádná žena se na toto období v měsíci netěší. S menstruací se samozřejmě pojí i používání menstruačních pomůcek, které nás chrání. Zapomeňte na vložky a tampóny, vyzkoušejte raději menstruační kalhotky!

Zatímco dříve byl problém sehnat funkční menstruační kalhotky, které by byly cenově dostupné, spolehlivé, a ještě dobře vypadaly, dnes už to není žádný problém. Na trhu jsou modely od mnoha firem, takže si můžete vybírat takové, které vám budou nejvíce vyhovovat.

kalhotky

Během menstruace se chráníme hlavně před tím, aby nám odtékající menstruační krev neušpinila oblečení a nemusely jsme být ve vlhku. Menstruační kalhotky vás před těmito problémy spolehlivě ochrání. Díky několika vrstvám, které v sobě obsahují, bude vaše oblečení v suchu a vy taky. Kalhotky totiž obsahují tři vrstvy, přičemž menstruační krev zůstane vsáknutá v té prostřední. Další vrstva je nepropustná, která zabrání tomu, aby protekla na vaše oblečení. Nechybí ani antibakteriální vrstva, která zabraňuje šíření bakterií.

Společně s menstruační krví se z nás totiž dostávají i toxiny a další odpadní látky. A v takovém prostředí se daří bakteriím. Díky kalhotkám nehrozí, že se začnou množit, a to ani když je na sebe máte osm hodin. Předcházíte tak nepříjemným zánětům a dalším problémům.

kalhotky

Velkým plusem u menstruačních kalhotek je také to, že si dnes již můžete vybrat, jak budou vypadat. Nejenom, že si vyberete svou oblíbenou barvu, i když jsou z pochopitelných důvodů ve většině případů k dostání v černé barvě, ale můžete si vybrat také střih. Nemusíte se tedy bát, že všechny menstruační kalhotky jsou babičkovského střihu, ale existují i třeba ty ve střihu módních brazilek.

Chcete-li podpořit českou výrobu, vyzkoušejte spolehlivé menstruační kalhotky My Femini.

Zářivě bílé zuby


Většina lidí nechce mít zažloutlé zuby. Spousta lidí se za takové zuby stydí. Je ale nutné si uvědomit, že přirozená barva našich zubů je světle žlutá. Jakýkoliv tmavší odstín je známkou toho, že se o svoji zuby nestaráte jak máte. Pravidelné čištění správnými nástroji totiž zuby dokáže vybělit mechanickým čištěním ze žluté na světlejší barvu. Pokud toužíte po sněhově bílých zubech, budete se muset obrátit na zubní kliniku a nebo si koupit výrobky pro domácí bělení zubů.

bělení zubů

Bělení na klinice stojí od 5 do 10 tisíc korun, což je velmi vysoká částka, kterou ne každý může za pouhé bělení dát. Pokud i tak chcete mít zuby jako perličky, můžete vyzkoušet domácí bělení zubů. Bělení nevydrží neomezeně dlouho, a pokud chcete mít zuby co nejdéle krásné, bylo by vhodné upravit i svou životosprávu. Kouření, návykové látky, káva, čaj a některé potraviny zabarvují zuby, takže i když si je vybělíte, můžete je mít za pár dní zase zašpiněné. Pigmentových skvrn se nezbavíte jinak než návštěvou zubní hygieny, a dokud zuby budete mít od skvrn, je zcela zbytečné je bělit. Bělením byste skvrny naopak zvýraznili.

bílé zuby

Rozhodli jste se pro domácí bělení?
V dnešní době se dá koupit spousta vychytávek na domácí bělení zubů. Na internetu seženete jak bělící pasty, tak i pásky, které se přikládají na zuby a nechají působit. Mnoho domácích výrobků má skvělé výsledky a mezi lidmi jsou velmi oblíbené. Pokud je chcete zkusit, nezapomeňte si přečíst návod silvercrest
Manualsdirect, kde najdete přesné instrukce jak postupovat. Stává se, že lidé návody nečtou, a nechávají přípravky na zubech déle, což může poškodit sklovinu. Ztratili jste návod a nebo vám jej prodejce nedodal? U nás najdete spoustu návodů, které by se vám mohly hodit. Stáhněte si je a uložte si je pro případ, že byste je potřebovali i nadále. Díky návodu si zuby vybělíte přesně jak je doporučeno výrobcem.

Investice do plachty na bazén nejsou vyhozené peníze


Součástí bazénového příslušenství jsou různé předměty, mezi nimiž byste našli i takové, bez jejichž existence se můžete obejít. Například takové nerezové schůdky nejsou vysloveně nutné, pokud má nádrž pozvolný vstup přes betonové schody, které ji samy o sobě udávají tvar. Anebo osvětlení bazénu, různá lehátka a křesílka, což jsou vysloveně spíše doplňující drobnosti. K dalším „zbytečnostem“ byste mohli šmahem zařadit i plachtu na bazén, která zakrývá jeho hladinu, protože vás možná napadne, proč pokládat na vodu plastovou fólii, když je v okolní přírodě tak nízká prašnost, a nejsou tu ani ve vaší blízkosti žádné stromy, z nichž by na hladinu padalo listí.

zahradní bazén

V zásadě máte pravdu, protože pokud bydlíte třeba na Šumavě, v lokalitě Jeleních vrchů, anebo v Jizerských horách v Maxově či na Mariánské hoře, kde je ovzduší jedno z nejčistších v republice, je z tohoto důvodu bazénová fólie docela zbytečná. Ale ve hře je něco jiného, než jen spad nečistot. Docela prosté odpařování vody. Spočítali jste si někdy, kolik vody se vypaří z hladiny plaveckého bazénu? Tento jev si budou dobře uvědomovat akvaristé, kteří při výměně vody vždy dopouští do nádrže vody o něco víc.

voda v bazénu

Z obdélníkového bazénu o velikosti 7 x 5 metrů se za jediný den vypaří v koupací sezóně přibližně 170 litrů vody (v závislosti na teplotě a vlhkosti vzduchu). Za měsíc se již jedná o více než pět kubíků vody (pět tisíc litrů), a toto množství také musíte do nádrže dopustit z vodovodního řadu (pokud nemáte studnu). Jestliže dopouštíte vodu z vodovodu, v průběhu koupací sezóny (cca 5 měsíců) musíte dopustit celkem 25 kubíků vody, což je v přepočtu na vodné a stočné přibližně 3 tisíce korun. A máte-li bazén v provozu pět let, za tu dobu doslova vyhodíte oknem patnáct tisíc korun. Nebylo by lepší pořídit krycí plachtu a zakrývat nádrž v době, kdy se v ní nekoupete, abyste nemuseli vyhazovat peníze oknem?

Moderní trička


Věřili byste tomu, že už je opravdu hodně věcí, ale také způsobů, které si můžete nechat udělat na zakázku? Když se někomu zmíním o tomhle, tak mi každý řekne, že bych na zakázku vůbec nikdo nic nechtěl, že prý je to velmi drahé. Samozřejmě že záleží také na tom, co vy chcete anebo co si necháte udělat na zakázku. Já jsem si vždycky na zakázku třeba nechala dělat plavky. Protože mám ráda originální plavky a raději jsem si připlatila třeba dva tisíce korun navíc, abych měla dokonalé plavky, protože na plavkách si docela ujíždím. Jenomže když jsem potom začala pracovat v zaměstnání, kde jsme také potřebovali mít takzvaný stejnokroj, tak jsem měla na starost abych pro všechny zaměstnance udělala firemní trička.

Trička s logem firmy.

Pracujeme ve firmě, kde se vyrábějí hračky, takže jsem si řekla, že když vyrábíme hračky, že firemní trička budou ve stylu takovém, aby tam byly obrázky různých hraček anebo Disney postaviček. A protože mám ráda panenky Barbie a další takové oblíbené postavy, tak firemní trička byla taková, že třeba byla krásně zářivě růžová, kde byl krásný potisk s názvem firmy a také logem firmy.

Kvalitní potisk na tričku.

A pro muže jsem zase vymyslela opravdu krásně blankytně modrá trička také s různými potisky hraček a také s logem a názvem firmy. Myslím si, že se všem tato trička líbily a každý to bral opravdu s nadhledem a se srandou. Tohle se mi líbí, pokud i vy máte zájem o firemní trička, tak si hlavně vyberte nějakou kvalitní firmu, která vám tohle udělá, protože není firma jako firma. Některá firma nemusí být tak moc kvalitní, ale já jsem naštěstí měla takové štěstí, že jsem si sehnala takovou firmu, která byla opravdu kvalitní a svou práci odvádí opravdu perfektně. Takže já sama jsem byla velice spokojená s výrobou firemních triček a také moji kolegové, kteří říkali, že trička jsou opravdu z kvalitního materiálu.

Kolagen pro krásu


Já předpokládám, že je opravdu hodně žen, ale vlastně nejenom žen, ale také můžu, kteří si přejí, aby stále vypadaly mladě, krásně a také svěže. Na tom ale není nic nenormálního, protože už od pradávna po mnoha staletí ženy chtějí vypadat opravdu dlouho mladě. Jenom si představte, jak na tom byla královna Sissi. Ta byla extrémně štíhlá a opravdu pečovala o sebe, aby měla extra dlouhé vlasy a dokonalou pleť. Proto se také koupala v mléce, aby měla jemnou a stále bílou pleť. A dříve, třeba například v dřívějších dobách opravdu bylo nemyslitelné, aby šlechtična měla třeba například opálenou pleť.

Kosmetika a kolagen.

Protože dříve bylo opálení považováno za to, že žena je venkovanka a že není vůbec ušlechtilá a urozená. Ale to v dnešní době je to úplný opak. V dnešní době, když je léto a svítí sluníčko, tak většinou hlavně ženy, ale také pánové utíkají rychle na slunce, aby byly rychle opálení, protože v dnešní době se to považuje za sexy a také moderní. Potom ale jsou tady také různé způsoby, jak se udržovat opravdu fit a také hlavně tak, aby ženy byly spokojené a neměly tolik vrásek v obličeji.

Kolagenový krém.

Například tím, že užívají opravdu kvalitní kosmetiku a nebo také živý kolagen. Pokud jste ještě nikdy neslyšeli o živém kolagenu, tak se zkuste zeptat v lékárně a nebo u své kosmetičky a nebo u dermatoložky, která vám vždycky poradí a řekne vám stoprocentně pravdu, co to znamená živý kolagen a proč ho užívat? A všichni víme, tedy alespoň možná všichni víme, že kolagen se normálně v lidském těle vyskytuje. Samozřejmě, že ale postupem času, jak stárneme, tak každým rokem z našeho těla uniká kolagen a těžce se obnovuje. Proto je také perfektní, když kolagen budeme našemu tělu doplňovat. A to jak ve formě prášku, který rozpustíme ve vodě a nebo také živý kolagen ve formě tabletách. A uvidíte, že díky živému kolagenu budou naše vlasy a nehty a také pleť, ale i klouby více zdravější a pleť vláčnější na pohled.

Krásná svatba


Chtěla bych vám popsat jeden případ mé kamarádky. Opravdu vám tohle musím říct, protože je to takové neuvěřitelné, ale také musím zase na druhou stranu konstatovat, že tohle stejné jsem také říkala své kamarádce, aby se do ničeho nepouštěla po hlavě, protože to potom také špatně dopadá. Moje kamarádka si našla partnera. Byli spolu asi dva nebo maximálně tři měsíce a on ji požádal o ruku. Řekla jsem si, že je to docela brzo, takže jsem tohle řekla také své kamarádce.

Květiny pro nevěstu.

Její reakce byla docela taková velice zvláštní, že až mě zarazila. Moje kamarádka mi řekla, že jí svatbu nepřejí, protože jsem dva roky už sama a že jí jenom závidím, že jí takto po krátké době její partner požádal o ruku. Přiznám se, že tohle vůbec nebyla pravda a že jsem jí nezáviděla, protože já osobně jsem o svatbu nikdy nestála a už vůbec ne takhle po krátké době. Podle mě je důležité, aby se dva partneři poznali třeba klidně i dva nebo i více let, a ne, aby se po dvou či třech měsících ihned žádali o ruku. Moje kamarádka ihned začala chystat svatební oznámení , které měla opravdu hodně kvalitní.

Svatební květiny.

A svatební oznámení, měla z těchto webových stránek goldpress.cz, které jsou velice populární a mají samé kladné recenze. Sice je to pěkné, protože svatební oznámení opravdu bylo nádherné, ale víte, jak to dopadlo? Žádná svatba nebyla. Asi dva dny před svatbou se moje kamarádka dozvěděla, že její nastávající je opravdu hodně zadlužený snad na milion korun, takže potom jí došlo, proč si ji asi tak rychle chtěl vzít. Kamarádka z toho byla úplně v šoku, protože už měla úplně všechno do detailu naplánované a hotové. A dokonce měla tak nádherné svatební šaty, za které dala šedesát tisíc korun, že málem z toho omdlela. Takže svatební oznámení bylo opravdu na nic, i když bylo opravdu nádherné. Přesně takové svatební oznámení bych si přála i já, kdybych se náhodou někdy v budoucnu vdávala. Takže si dejte pozor na nějaké rychlosňastky, které nemusí vždy dopadnout dobře.

Kvalitní kotouče


Také určitě máte ve své garáži v některé věci, které využíváte, když třeba chcete něco opravit a nebo něco vyrobit podle vašeho přání. Abych vám řekla pravdu, tak já se v tomto nářadí moc nevyznám, ale vím, že toho je opravdu hodně, co můžete mít. Protože můj partner pracoval pro jednu firmu, která se právě zabývala zedničinou a také elektrickým a topenářským průmyslem.. Já si myslím, že kdybych se zeptala partnera, kolik asi existuje na světě nářadí a nebo něčeho podobného, že můj partner o tomhle bude vidět více než dost.

Práce s kotoučem.

Protože si vzpomínám, když potom také dělal vodovodní potrubí, které chtěl propojit s naší chatou, tak používal na to různé nástroje, a to včetně metrů anebo také pilového kotouče na kov. Když jsem slyšela, že partner si bude muset koupit úplně nový pilový kotouč na kov, tak jsem byla docela v šoku, protože si přesně pamatuji, že asi nějak před půl rokem si právě pilový kotouč na kov kupoval. Jenomže partner mi potom zapomněl říct, že ho nechal přes noc venku a někdo mu ho ukradl. A řeknu vám, že jsem na partnera byla opravdu hodně naštvaná, protože takový pilou pilový kotouč na kov je velice drahý.

Pevný kotouč.

Řekla jsem partnerovi, proč mi tohle neřekl dřív, že by se třeba tento pilový kotouč na kov našel. Jenomže partner řekl, že ono se to ztratilo přes noc, kdy potom na to úplně zapomněl. A potom také zapomněl tohle řešit. Prý se styděl za to, že to tam nechal a že na to zapomněl. Protože já stále svému partnerovi opakuji, že on strašně zapomíná a že by s tím měl něco dělat. Ale že nechá pilový kotouč na kov někde přes noc na zahradě, to by mě ani ve snu nenapadlo, protože partner si na své věci pozor, hlavně kvůli tomu, aby mu je někdo neukradl. Takže si opravdu dávejte pozor na to, kde své věci necháváte, protože drahé věci se velice snadno ukradnou.

Bublinky na obaly


Pracuji v obchodě, kde právě balíme různé zboží a potom ho také odesíláme různou přepravní službou k zákazníkům. Prodáváme oblečení, ale také domácí doplňky, jako například krásné dekorace, což můžou být také svícny a nebo různé dekorační skleničky či postavičky. A aby samozřejmě všechno dorazilo opravdu bezpečně k zákazníkovi, také dbáme na to, aby všechno bylo pečlivě zabalené, aby zákazník byl spokojený. Používáme různý obalový materiál, jako například kartonové krabice nebo měkké výplně a také bublinkové fólie. Řeknu vám, že mě se zatím nejvíce osvědčily bublinkové fólie. A nebo něco měkkého, jako například měkká vata.

Fólie z bublinek.

Jenomže později jsme se dozvěděli, že vata vyjde více draze a navíc se také méně ekologická. Musí se tam do toho dát také více a potom se také kolikrát stalo, že vata se zahrnula na jenom na jedno místo, takže potom to vůbec nemělo žádný smysl. Kolikrát se stalo, že třeba porcelánový svícen se zlomil a k zákazníkovi potom přišel poškozený a úplně zlomený, že nešel už ani opravit. Jsou potom s tím také problémy, protože reklamace není tak úplně jednoduchá na čas a také na administrativu, takže jsme se v práci rozhodli, že budeme používat pouze bublinkové fólie.

Nová fólie.

Dokonce i moje kolegyně řekla, že s bublinkovým fóliemi se jí lépe pracuje a prý jsou také více praktické, protože do nich jde zabalit prakticky všechno. Pokud i vy byste měli zájem o bublinkové fólie, můžete se podívat na webové stránky balteto.cz, kde také zjistíte cenu a nebo také různé tipy a můžete se také podívat po dalším obalovém materiálu. Já si myslím, že právě ale bublinkové fólie budou pro vás naprosto ideální, ať už balíte cokoliv. Můžete tam zabalit sklo i keramiku, a to včetně kosmetiky nebo oblečení. I když oblečení samozřejmě do bublinkové fólie dávat nemusíte, ale kdo chce, jako například kabelky, tak samozřejmě bublinkovou fólii může bez obav a v klidu použít.

About Chronicle

All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined an chunks as necessary, making this the first true generator on the Internet. All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined Lorem Ipsum as their default model text, and a search for web sites.