Spolehlivá ochrana během vaší menstruace

Spolehlivá ochrana během vaší menstruace


Menstruací si prochází téměř každá žena několik desítek let svého života. A snad žádná žena se na toto období v měsíci netěší. S menstruací se samozřejmě pojí i používání menstruačních pomůcek, které nás chrání. Zapomeňte na vložky a tampóny, vyzkoušejte raději menstruační kalhotky!

Zatímco dříve byl problém sehnat funkční menstruační kalhotky, které by byly cenově dostupné, spolehlivé, a ještě dobře vypadaly, dnes už to není žádný problém. Na trhu jsou modely od mnoha firem, takže si můžete vybírat takové, které vám budou nejvíce vyhovovat.

kalhotky

Během menstruace se chráníme hlavně před tím, aby nám odtékající menstruační krev neušpinila oblečení a nemusely jsme být ve vlhku. Menstruační kalhotky vás před těmito problémy spolehlivě ochrání. Díky několika vrstvám, které v sobě obsahují, bude vaše oblečení v suchu a vy taky. Kalhotky totiž obsahují tři vrstvy, přičemž menstruační krev zůstane vsáknutá v té prostřední. Další vrstva je nepropustná, která zabrání tomu, aby protekla na vaše oblečení. Nechybí ani antibakteriální vrstva, která zabraňuje šíření bakterií.

Společně s menstruační krví se z nás totiž dostávají i toxiny a další odpadní látky. A v takovém prostředí se daří bakteriím. Díky kalhotkám nehrozí, že se začnou množit, a to ani když je na sebe máte osm hodin. Předcházíte tak nepříjemným zánětům a dalším problémům.

kalhotky

Velkým plusem u menstruačních kalhotek je také to, že si dnes již můžete vybrat, jak budou vypadat. Nejenom, že si vyberete svou oblíbenou barvu, i když jsou z pochopitelných důvodů ve většině případů k dostání v černé barvě, ale můžete si vybrat také střih. Nemusíte se tedy bát, že všechny menstruační kalhotky jsou babičkovského střihu, ale existují i třeba ty ve střihu módních brazilek.

Chcete-li podpořit českou výrobu, vyzkoušejte spolehlivé menstruační kalhotky My Femini.

About Chronicle

All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined an chunks as necessary, making this the first true generator on the Internet. All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined Lorem Ipsum as their default model text, and a search for web sites.