Podzimní móda výhodně

Podzimní móda výhodně


Léto nás pomalu opouští, a proto je potřeba vybavit svou šatní skříň na novou výzvu. Podzim patří k těm nejkrásnějším obdobím na focení. Barevné listí, nádherné západy slunce a lehký větřík jsou nejen příjemné na dlouhé procházky, ale navíc dodají tu správnou atmosféru vašim fotografiím na Instagramu a dalších sociálních sítích. Jak si tedy naplánovat podzimní outfity? Na rozdíl od léta je na podzim potřeba především vrstvit. Důležité je tedy mít několik základních kousků v neutrálních barvách, které pak budete doplňovat o výrazné doplňky.

Mezi klasické podzimní barvy patří nepochybně odstíny červené, oranžové a hnědé. Rozhodně se je nebojte kombinovat s nude odstíny, které jsou momentálně trendy a pomohou vám barevné outfity zjemnit a dodají vám více ženskosti. Oblíbenou černou barvou také neuděláte chybu. Černá z módy nikdy nevyjde a vaše outfity díky tomu budou působit luxusně a nadčasově.

bílý šál

Co pořídit do podzimního šatníku jako první a co naopak můžete letos vynechat? Nejdůležitějšími podzimními kousky jsou nepochybně kvalitní svetry. Zapomeňte na levné zdánlivě huňaté svetry, které už po prvním vyprání začnou vytvářet žmolky. Raději si pořiďte svetrů méně, ale z kvalitních materiálů jako je merino vlna nebo kašmír. Tyhle materiály sice na první pohled nepůsobí tak teple, ale ve skutečnosti vás zahřejí mnohem více, a navíc mají několikanásobně delší životnost než levný polyester. Kromě svetrů také investujte do kvalitní šály, která vás zahřeje a dodá vám pocit domova, ať už se vydáte kamkoliv. Vyberte si jednoduchý vzor, který se vám bude snadno kombinovat.

podzimní oblečení

Abyste mohli nakoupit luxusní kousky výhodněji, využijte About you slevu 50. Díky ní získáte vaše vysněné módní oblečení za zlomek původní ceny. Celý podzim budete v teple a pohodlí a zároveň si zachováte svůj styl. Přejeme vám příjemný podzim plný krásných procházek a výhodného nakupování.

About Chronicle

All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined an chunks as necessary, making this the first true generator on the Internet. All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined Lorem Ipsum as their default model text, and a search for web sites.