Pro koho se hodí jednorázové elektronické cigarety?

Pro koho se hodí jednorázové elektronické cigarety?


Elektronických cigaret je spousta druhů. Jednou z nich jsou například jednorázové elektronické cigarety. Tyto cigarety jsou skvělou volbou například pro ty, kteří s elektronickými cigaretami teprve začínají, a nechtějí tedy rovnou kupovat drahou sadu elektronických cigaret, a chtějí si nejprve vyzkoušet, zda bude vůbec tento způsob kouření pro ně jednorázové elektronické cigarety dnes koupíte už snad na každém rohu. Jsou dostupné v trafikách nebo benzinových pumpách, samozřejmě najdete také velký výběr v prodejnách s elektronickými cigaretami.

jednorázové elektronické cigarety

Jednorázové elektronické cigarety si můžete pořídit v mnoha příchutích. Ovocné, tabákové, exotické, nebo něco sladkého. Nezapomíná se ani na milovníky mentolových a ledových příchutí, které určitě nepotěšilo, když tyto příchutě zmizely z klasických cigaret, a nově také ze zahřívaných tabákových výrobků.

Jednorázová elektronická cigareta je velmi snadná na používání. Koupíte si, rozbalíte, odstraníte ochranné kryty a případně pojistku, a můžete začít jednoduše kouřit. Žádné nabíjení, žádné zapínání, dokonce ani 0 tlačítka. Jednoduše potáhnete a kouříte.

Nevýhodou těchto cigaret je jejich ekonomická nákladnost. Zatímco elektronické cigarety vycházejí levněji než klasické cigarety, pokud byste si stále kupovali jen jednorázové elektronické cigarety, vyšlo by vás to ve finále draze. Jedna elektronická cigareta se pohybuje v částce kolem 150 korun, a vydrží asi 600 potahů. To je ekvivalent asi dvou krabiček cigaret, nicméně, elektronické cigarety vykouříte více, než klasické cigarety.

elektronická cigareta

Nevýhodou je také ekologická stopa, kterou po sobě zanechávají. Jako všechny výrobky na jedno použití, i u těchto výrobku se vyprodukuje velké množství zbytečného odpadu. Krabička, v které se k cigarety skladují, samotná cigareta, plastové obaly, silikonové krytky.

Elektronické cigarety jsou tedy skvělé na vyzkoušení, ale pokud chcete kouřit tyto cigarety dál, určitě stojí za to si pořídit alespoň nějakou levnější elektronickou cigaretu, kterou můžete znova a znova plnit.

About Chronicle

All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined an chunks as necessary, making this the first true generator on the Internet. All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined Lorem Ipsum as their default model text, and a search for web sites.