Pro spokojený intimní život

Pro spokojený intimní život


Někteří lidé se tváří, že oni sex k životu nepotřebují. Jenže se pletou. Sexuální stránka vztahu je důležitá nejen pro to aby vztah fungoval, ale i pro to aby bylo vaše zdraví v rovnováze. Důležitá je psychická pohoda, která může být narušena dlouhodobější absencí sexu. Sexuální deprivace může spustí nejen špatnou náladu, ale i deprese. Co se týče fyzického zdraví, při nedostatku sexu se u mužů přestane tvořit dostatek kvalitních spermií a může dojít i k problémům s prostatou a erekcí. Jestli jste s někým ve vztahu už nějakou dobu, je jasné, že vaše sexuální touha po tom druhém už nebude na takové úrovni jako na jeho začátku, ale i tak je potřeba aby spolu pár i souložil v nějaké rozumné míře.

kondom na ruce

Během života samozřejmě dochází k tomu, že se vyskytují zdravotní problémy. Tradičně okolo padesátky dochází k tomu, že tvrdá erekce je už ta tam. Může za to nejen stres, ale i špatný životní styl a nebo například pokles mužských pohlavních hormonů. Někdy se může stát že jde o krátkodobý problém, který se včas vyřeší sám, ale pokud potíže přetrvávají déle jak dva týdny, je dobré navštívit lékaře. Ten provede všechna potřebná vyšetření a může vyloučit vážný zdravotní problém. Pokud je všechno v pořádku a jde o problém s erekcí který je typický pro střední a pozdější věk, můžete jej začít řešit třeba i přírodní cestou.

tablety viagry

Jedním z přípravků které sice nejsou na přírodní bázi, ale které vám mohou pomoct navrátit erekci, je kamagra. Bohužel není vhodná pro všechny, a zejména muži kteří mají problémy se srdcem by si měli nejprve u lékaře ověřit, zda je pro ně vybraný výrobek bezpečný. Můžete se vydat i přírodní cestou. Doporučuje se arginin, kotvičník a maca, což dohromady působí na erekci velmi pozitivně. Za pár týdnů může být vaše erekce zpět, ale je pro to potřeba něco udělat, protože samo se nic nevyřeší.

About Chronicle

All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined an chunks as necessary, making this the first true generator on the Internet. All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined Lorem Ipsum as their default model text, and a search for web sites.