Schodiště nahrazuje posilovnu

Schodiště nahrazuje posilovnu


Také patříte k lidem, co nemají zrovna v lásce lenivost a rádi něco sami aktivně podnikají? Také rádi cestujete a provozujete sportovní aktivity v exteriéru? Anebo docházíte pravidelně do posilovny? Což takhle nahradit posilovnu docela obyčejným schodištěm? Necháte-li si zhotovit přístupové schodiště ve vašem patrovém domě, nenechte jej zahálet a vytvořte z něj prostředí, které bude vytížené do svého maxima. A je v zásadě jedno, zda půjde o schody lomené, přímé, spirálové či v samonosné konstrukci.

schodiště v domě

Začněte pozvolna – slyšeli jste někdy o barefoot obuvi? Napodobuje bosonohou chůzi, která byla lidem dána do vínku již před mnoha tisíci lety, a která také jako jediná dbá o zdraví chodidel, kotníků, lýtek, achillovy šlachy a skrze energetické meridiány i vnitřních orgánů. A v kombinaci s chůzí po schodech jde o naprosto dokonalý cvičební prvek. Začněte pozvolna každý den několik minut chodit po schodech nahoru a dolů a postupně si přibírejte zátěž (batoh na zádech se závažím). Za pár týdnů budete překvapeni z výsledků vašeho snažení.

přímé schodiště

Kliky na schodech – když provozujete klasické kliky na podlaze, máte otlačené ruce a nemusí to být tak účinné, jak předpokládáte. Zkuste to na schodech. Ženy mohou kliky provozovat s nohama pod schodištěm https://www.kmkdesign.cz/schodiste-schody a rukama na některém ze schodů, čímž to bude snazší, a muži mohou naopak otočit hlavu dolů a mít nohy nahoře, aby to měli těžší.

Leh – sed – toto je jeden z nejúčinnějších cviků na břišní svaly, podstatné je někde zapřít nohy, aby vám to nepodkluzovalo. Nežli pod radiátorem ústředního topení, který má ostré hrany, je to lepší pod hranou schodu, pokud není schodnice uzavřená kolmou zástěnou.

S těmito cviky nahradíte řadu cvičebních úkonů v posilovně a nebudete muset v tamním prostředí vdechovat vydýchaný vzduch a být tam s dalšími lidmi, jejichž pot vám nemusí být zrovna příjemný.

About Chronicle

All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined an chunks as necessary, making this the first true generator on the Internet. All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined Lorem Ipsum as their default model text, and a search for web sites.